
Бумажные пакеты бурый с печатью
от 8,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Под заказ
Отправка с 16 мая 2026+380 (97) 525-22-17
Людмила- +380 (68) 394-80-80Виталий
- +380 (66) 554-01-03рабочий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подробиці уточнюйте за телефоном (viber) 063 383 10 13
Ціна залежить від розміру і кількості кольорів друку. Ціна вказана за мінімальний розмір пакету без друку.
Рекомендуємо нанесення логотипу від 1-2 кольору за 15 робочих днів.
Пакети з нанесеним зображенням Вашого логотипу зможуть продовжити приємні спогади про Вашому магазині або компанії.
Відправка по домовленості новою поштою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Длина | 260 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
Информация для заказа
- Цена: от 8,50 ₴
