
Білий крафт пакет з ручкою 150х90х360
от 7,20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Под заказ
- Оптом и в розницу
Отправка с 31 мая 2026+380 (97) 525-22-17
Людмила- +380 (68) 394-80-80Виталий
- +380 (66) 554-01-03рабочий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подробиці впорядковуйте по тіл. (viber) 063 383 10 13
Рекомендація нанесення логотипу від 1-3 кольору за 7-10 Робочих днів.
Мінімальне замовлення 60 шт.
Пакунок з прямокутним дном, з крутішими ручками.
Розміри цього пакета 150 x80 x360. Щільність пакета 80 м/м2.
Матеріал пакета: білий целюлозний крафт,
Максимальна вага, яка стримує пакет 3-5 кг
Пакунки вашого логотипа зможуть продовжити приємні спогади про вашу крамницю чи компанію.
Надсилання протягом двох днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Белый |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
Информация для заказа
- Цена: от 7,20 ₴

